Noc "U tří vepřů"

brding

Před několika dny jsme při našem toulání po Brdech využili nabídky a přespali jednu noc ve srubu "U tří vepřů".

S majiteli této úžasné stavbičky mám domluvu, že se nebudu příliš zmiňovat o lokalitě, už tak mají kluci nepříjemné popularity poměrně dost. Držím tedy slib a zveřejňuju jen pár fotek a přidávám malý komentář. 

Když jsme dorazili na místo a nakoukli dovnitř, tak první co nás ohromilo byla vůně čerstvýho dřeva. Je mi známo, že srub už stojí skoro rok, ale pořád voní jako novej.           

Ludva trpí klaustrofobií, proto se mu moc nechtělo do podkroví a raději si ustlal dole. Ale stejně celou noc nespal, protože ho prej budila voda z rybníčku.

To já jsem si nahoře užíval pohodlí a spal v klidu celou noc, rybníček nerybníček :-).

Trochu jsme si večer zatopili, ale na těch vašich 30°C jsme to raději ani nezkoušeli.

Ráno nás přijel navštívit na kole Hanz a byl rovněž nadšenej z toho co viděl. Prostě každej kdo to vaše dílo vidí jen chválí a chválí.

Tak ještě jednou děkujem a přejem hodně štěstí.
Tento článek je archivní a pochází z webu o brdingu. Není již nijak upravován.
Vaše reakce na Noc "U tří vepřů"

Napsat komentář

12.11.2011 napsal komentář Rudi [1]
Jako vypadá to fakt nádherně, tohle muselo dát MOC práce!
To má trojúhelníkovej půdorys? podle fotky č.2 to tak silně vypadá..
13.11.2011 napsal komentář lezec [2]
Práci to opravdu muselo dát,všechno je do detajlu propracované.Půdorys je upraven ohledně stromů,protože srub je postaven mezi nima a tak je to jakýsi nepravidelný čtverec.
20.11.2011 napsal komentář Luděk K. [3]
Zdary. Tri vepri dekuji za pekny clanek! ;-)
Poslední komentář
21.11.2011 napsal komentář lezec [4]
Ahoj klucí.Je škoda že jsme se minuli. My jsme vás podle původní zprávy očekávali až v sobotu ráno,ale do 11 hodin se nikdo neobjevil,tak jsme pak vyrazili dál.Samozřejmě není problém se domluvit na jiném termínu a nějakej pokec či společnou akci uskutečnit,budem jenom rádi.My se teď do lesa ale dostanem asi až po Vánocích-plánujem 25.-26.12.,to už snad bude i sníh.Ohledně tý fotky ti moc neporadím,tuhle akci fotil Rudy a to je blázen do techniky,má v tom desetitisíce.Ale jestli ti na tom záleží, tak vás můžu spojit.Je fakt dobrej.Jinak samozřejmě moc děkujem za skvělej nocleh.Mějte se a Tři vepře za Brding zdraví L :-).