B.A.S. - Brding Adventure Servis

brding


IMG_4299
Jak pronesl klasik " Nová doba si žádá nové činy " a tak i my v Brdingu jsme počátkem letošního roku zapřemýšleli, jak co nejlépe využít nově vzniklé situace, která nastala od 1.1.2016 ve Středních Brdech, kdy se bývalé " Vojenské " přeměnily v " Chákáóčko ". U hřejivých plamenů plápolajících ohňů jsme prodebatovali několik chladných zimních večerů, probrali nespočet témat a nápadů, hádali se, prali a uráželi, až jsme se nakonec ve smíru a jednotě shodli na jediném - založíme si agenturu Brding Adventure Servis. Po Brdech se pohybujeme již mnoho let, území známe jako málokdo, máme tady prochozený každičký metr, víme zde o kdejaké díře, tak proč toho prostě nevyužít a naše znalosti a schopnosti nezpeněžit. Počátkem jara vtrhnou do Brd desetitisíce natěšených turistů a toho je třeba využít, poptávka je už teď obrovská a každá vydělaná tisícikoruna se hodí. Obzvláště, když si v příštím roce plánujeme postavit v Brdech nový srub. To zadarmo rozhodně nebude. Vzhledem k tomu, že turistiku na území Středních Brd komplikuje skutečnost, že zde není turistického značení (a hned tak ani nebude) - mám ověřené informace, že Český svaz turistů nedostal pro letošní rok slíbené dotace v plné výši a tím pádem nemohou nakoupit potřebné množství značkařských barev, ani vyrobit dostatečný počet rozcestníků a informačních cedulí ( plechy k tomuto účelu již připravené zabrala na poslední chvíli armáda a označkovala s nimi nevyčištěné prostory uprostřed CHKO ) - nabídne naše agentura zájemcům v Brdech služby ve třech hlavních oblastech - pohyb, pobyt a dobrodružství.
ridici-vez
I.- POHYB Nabízíme průvodcovskou činnost. Zájemce si může vybrat lokalitu, popřípadě konkrétní místo, které by chtěl navštívit, možné jsou i tématické vycházky jako např. - po stopách II. sv. války, po stopách trampů, po stopách původních obyvatel Brd, po stopách zaniklých řemesel atd. Klient má k dispozici mapu patřičného území, odborný výklad a historické fotografie, vztahující se k danému tématu a místu. Cena včetně map a fotografií : 200,-Kč za osobu a hodinu ( 1-3 osoby) a 100,-Kč za osobu a hodinu ( 3 - 10 osob). Vycházky lze realizovat v časovém rozmezí 6.00 - 22.00 hodin.   II.- POBYT Nabízíme přenocování v Brdech a to v různých kategoriích. Kategorie TRAMP - jedná se o přespání "pod širákem" na některém z vyhlášených trampských campů. Kategorie ARMY - jedná se o přespání v některém objektu po armádě jako např. bunkr, ženijní úkryt nebo řídící věž. Kategorie TURISTA - jedná se o přespání na některé z brdských lesáckých chat. Klient má k dispozici pouze to, co si vezme s sebou. Přespání lze realizovat v časovém rozmezí 22.00 - 6.00 hodin. Cena : 500,- Kč za osobu a noc ( 1 - 3 osoby ) a 300,-Kč ( 3 - 10 osob ). Přespání lze realizovat v časovém rozmezí 22.00 - 6.00 hodin. Kombinace s nabídkou POHYB je možná. V tomto případě se ceny sečítají.
IMG_0021
  III. - ADVENTURE Nabízíme různé adrenalinové zážitky. Namátkou - slaňování, splouvání Klabavky, přežití v přírodě - bushcraft, hledání podzemních objektů atd. Cena : individuální, dle konkrétního požadavku a počtu osob.
IMG_4884
Kontakt : brdingadventure@seznam.cz, tel.č. : 306 818 092.              
Tento článek je archivní a pochází z webu o brdingu. Není již nijak upravován.
Vaše reakce na B.A.S. - Brding Adventure Servis

Napsat komentář

03.04.2016 napsal komentář brdská… [1]
Od vás jakože pěkný Apríííííl, od jiných časem realita......
06.04.2016 napsal komentář Ládín [2]
No,jeden takový pokus už se objevil.Naštěstí neměl dlouhého trvání...
12.04.2016 napsal komentář Ludan [3]
Z prvni a posledni fotky je mi smutno :-(
12.04.2016 napsal komentář Ládín [4]
Ahoj kluci,jak žijete?
Krásně se u vás spalo a moc rádi na váš kemp vzpomínáme. Škoda jen, že to tenkrát vzalo tak rychlý konec :-(
30.05.2016 napsal komentář Nováček [5]
Jestli je to od vašeho spolku pokus o fóreček,tak bych řekl že poněkud pokleslý.Ale co kdyby se našli jedinci,kteří by byli ochotni vám dát vydělat,jako inzerát na rekreaci všeho druhu -
dobrý,jen by to ještě chtělo nabídnout zájemcům pohodlnější ubytování a nějaké komfortnější služby.S přírodou by se ale nemělo žertovat,nebo to zkoušíte ?
Poslední komentář
31.05.2016 napsal komentář Ládín [6]
Ano, s přírodou by se žertovat nemělo a vydělávat na ní, to už vůbec ne, v tom s Váma naprosto souhlasím. Pokud se podíváte na datum, kdy byl příspěvek zveřejněný, jistě pochopíte, že se jedná o aprílový žert (stejně jako již několikrát v předešlých letech) a jestli to byl vtip povedený, či nikoliv, to už ponechám na zvážení každého...
Hezký den přeje L.